5PCS air Conditioning Relay HF2160-1A-12DE 12VDC 30A 40A 4-pin(HF2160-1A-12DE 40A)
★★★★★ 4.9 141 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by antap.com.au
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Relays5PCS air conditioning relay HF2160-1A-12DE 12VDC 30A 40A 4-pin
  • Relays
  • 5PCS air conditioning relay HF2160-1A-12DE 12VDC 30A 40A 4-pin
Manufacturer XWBYUJIE
Item model number XWBYUJIE
Product Dimensions 0.39 x 0.39 x 0.39 inches; 1.76 ounces
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.9 out of 5
★★★★★
141 ratings | 58 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
89% (125)
4 stars
1% (1)
3 stars
0% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (14)